Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Karmniki dla ptaków i budki lęgowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karmnik 38 x 38 x 30 cm
Strzałka w prawo

Karmnik 38 x 38 x 30 cm

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany karmnik to świetny wybór, jeśli planujesz dokarmiać ptaki, by pomóc im przetrwać zimę. Produkt ma miejsce na rozsypanie pokarmu i jednocześnie ochroni Twoich skrzydlatych przyjaciół przed deszczem i większymi drapieżnymi ptakami. Produkt wykonano z drewna – naturalnego materiału przyjaznego dla środowiska. Ciekawy kształt karmnika sprawia, że jest on wspaniałą ozdobą ogrodów i balkonów. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Karmnik 38 × 38 × 30 cm to doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz dokarmiać ptaki. Produkt posiada miejsce na rozsypanie pokarmu. Karmnik da schronienie Twoim skrzydlatym przyjaciołom. Będzie chronił ich przed deszczem, chłodem i drapieżnikami, co sprawi, że będą mogli się posilać w bezpiecznych warunkach. Karmnik wykonano z drewna. To naturalny, przyjazny środowisku materiał. Design produktu sprawia, że doskonale prezentuje się on w ogrodzie i na balkonie. Karmnik zaprojektowano tak, że możesz obserwować ptaki podczas jedzenia. Będzie to wspaniała i pouczająca lekcja dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz karmniki o różnym designie i zróżnicowanych wymiarach. Przygotowaliśmy także wysokoenergetyczną mieszankę ziaren – idealną dla ptaków spędzających zimę w Polsce.

    • Daje schronienie ptakom
    • Posiada miejsce na wysypanie pokarmu
    • Poprawia wygląd ogrodu

    Specyfikacja techniczna

    MateriałDrewno
    Kod produktu5902042023137