Zobacz więcej Karmniki dla ptaków i budki lęgowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Dekoracja ogrodu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karmnik dla ptaków gotowy

Karmnik dla ptaków gotowy

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Karmnik dla ptaków przeznaczony jest do dekorowania Twojego ogrodu. Przystosowany jest do dokarmiania ptaków w okresie zimowym, więc warto umieścić go w wysoko położonym miejscu, przykładowo na drzewie. Wykonany został z drewna sosnowego w surowym stanie, zatem możesz go przemalować na dowolny kolor lub pokryć lakierem.

   Cechy i zalety

    Karmnik dla ptaków wykorzystasz podczas urządzania swojego ogrodu – produkt będzie atrakcyjnym dodatkiem do otoczenia i posłuży Ci do dokarmiania ptaków jesienią oraz zimą. Wykonany został z drewna sosnowego w naturalnej barwie, a zatem znakomicie prezentuje się w naturalnych przestrzeniach. Pozostawiony został w stanie surowym, abyś mógł go samodzielnie przemalować na dowolny kolor lub pokryć lakierem impregnującym – wówczas będzie się doskonale sprawdzał w trudnych warunkach atmosferycznych. Produkt możesz umieścić na drzewie lub zawiesić w innym wysokim miejscu, zapewniając ptakom łatwy dostęp do pożywienia. W naszej ofercie dostępne są różne modele karmników, spośród których wybierzesz produkt najlepiej trafiający w Twój gust.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDrewno sosnowe
     Kod produktu5905620006065