icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Profile

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Profile

Strzałka w prawo

Kątownik 50 x 50 x 2500 mm

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik 50 x 50 x 2500 mm
Strzałka w prawo
50,98
/ Szt.
20,39
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kątownik to element stosowany podczas wykańczania podłóg – nadaje im estetyczny wygląd. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wykonany został z drewna odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Możesz zamontować go samodzielnie za pomocą prostych narzędzi. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Kątownik przydaje się podczas prac remontowych, ponieważ umożliwia wykańczanie podłóg oraz nadawanie im estetycznego wyglądu. Wykonany został z drewna, wobec czego cechuje się wysoką odpornością na pękanie oraz obtarcia – przez długi czas zachowa nienaganny stan. Produkt wykorzystywany jest zarówno przez profesjonalne firmy remontowe, jak także przez osoby samodzielnie odnawiające swoje wnętrza – montowany jest przy narożnikach desek elewacyjnych bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje kątowników, a także inne akcesoria przydatne podczas wykańczania podłóg, co umożliwi Ci bezproblemowe skompletowanie produktów najlepiej spełniających Twoje potrzeby.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Profil krawędziKwadratowa
   MateriałDrewno
   Kod produktu5907513473008