Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik krzesełkowy 35 x 25 x 15 mm

Kątownik krzesełkowy 35 x 25 x 15 mm

2,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątownik krzesełkowy przeznaczony jest do samodzielnego wykonywania rozmaitych konstrukcji użytkowych – świetnie sprawdza się w czasie montowania stołów oraz szafek, jednocześnie wzmacniając ich budowę. Produkt posiada specjalne przetłoczenie, które sprawia, że wykonane połączenia są wyjątkowo stabilne. W naszej ofercie znajdziesz też modele w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Kątownik krzesełkowy to niewielki, lecz wyjątkowo funkcjonalny element, który z pewnością znajdzie zastosowanie podczas prac w Twoim przydomowym warsztacie. Za jego pomocą możesz łączyć ze sobą pod kątem prostym poszczególne części szafek, regałów lub stołów, a także skutecznie je wzmacniać – przyda się więc również w zakładach stolarskich. Model ten posiada specjalne przetłoczenie, pozwalające na ustabilizowanie połączenia – jest odporny na wyginanie oraz inne uszkodzenia mechaniczne, więc na długi czas zachowa swoje właściwości. Daje Ci też szerokie możliwości montażu, a przy tym jego zastosowanie jest wyjątkowo proste. W naszej ofercie znajdziesz także inne kątowniki tej marki, dzięki czemu zaopatrzysz się we wszystkie potrzebne Ci do pracy złącza.

    • Trwałe połączenie
    • Odporny na korozję
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw wsporników kątowych
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    Odporność na korozjęOdporny na korozję
    KolorOcynk żółty
    MateriałStal
    Kod produktu5907484582112