Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik łącznik 25 x 30 x 50 mm

Kątownik łącznik 25 x 30 x 50 mm

2,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątownik łącznik to niewielki, lecz wyjątkowo funkcjonalny element, pozwalający na łączenie ze sobą drewnianych części pod kątem prostym. Takie rozwiązanie jest przydatne podczas samodzielnego tworzenia konstrukcji użytkowych – altanek, huśtawek, ławek lub mebli. Stal ocynkowana, wykorzystana podczas jeg produkcji, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną.

   Cechy i zalety

    Kątownik łącznik doskonale sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym – będzie użyteczny w szczególności podczas samodzielnego majsterkowania lub wykonywania prac konstrukcyjnych. Świetnie nadaje się bowiem do łączenia pod kątem prostym 2 drewnianych elementów – przykładowo belki z legarem lub ze słupkami. Wykorzystasz go także w czasie składania mebli oraz tworzenia obiektów użytkowych do swojego ogrodu. Z powodzeniem może być użyty w altankach i huśtawkach, ponieważ nie będzie rdzewiał nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Zawdzięcza to wykonaniu z ocynkowanej stali, która jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dostępne są też kątowniki w innych rozmiarach, spośród których z pewnością wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Odporny na korozję
    • Odporny na odkształcenia
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw wsporników kątowych
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    Odporność na korozjęOdporny na korozję
    KolorOcynk biały
    MateriałStal
    Kod produktu5907484580248