icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik łącznik 25 x 40 x 40 mm
Strzałka w prawo

Kątownik łącznik 25 x 40 x 40 mm

3,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątownik może znaleźć szerokie zastosowanie zarówno podczas budowy domu, jak i w trakcie prac stolarskich w warsztacie, czy garażu. Produkt wykonano ze stali ocynkowanej, dzięki czemu jest wytrzymały i może zapewnić stabilność konstrukcji przez lata. Kątownik jest dostępny w kilku wymiarach, co pozwoli na wybranie wariantu idealnie pasującego do danego połączenia.

   Cechy i zalety

    Dzięki wykorzystaniu kątownika, precyzyjna budowa schodów czy też wykonanie konstrukcji dachowej będzie łatwiejsze niż dotychczas. Produkt możesz wykorzystać także do łączenia ze sobą drewnianych belek bądź mocowania ich do betonowej powierzchni. Kątownik świetnie się sprawdzi jednak nie tylko podczas budowy domu, ale także w trakcie drobnych prac stolarskich w Twoim warsztacie bądź garażu. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały, a wykonana konstrukcja może przez długi czas pozostać w niezmienionym stanie. Dodatkowo, powierzchnię kątownika pokryto warstwą cynku, która zabezpiecza go przed korozją. Produkt posiada niewielkie otwory, co pozwala na jego łatwe przymocowanie za pomocą śrub czy też wkrętów.

    • Odporny na korozję
    • Odporny na odkształcenia
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907484581306