Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik łącznik 40 x 50 x 70 mm
Strzałka w prawo

Kątownik łącznik 40 x 50 x 70 mm

5,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątownik możesz wykorzystać w trakcie budowy domu, altanki ogrodowej czy też podczas wykonywania konstrukcji dachowej. Produkt został wykonany ze stali – materiału, wyróżniającego się wytrzymałością i odpornością na ewentualne uszkodzenia. Kątownik jest dostępny w kilku wymiarach, co umożliwi dobór idealnie pasującego produktu.

   Cechy i zalety

    Kątownik może znaleźć liczne zastosowania zarówno w budownictwie, jak i w stolarce. Dzięki swojej wytrzymałości, produkt pozwala na trwałe łączenie ze sobą materiałów drewnianych, a także na przymocowanie ich do betonowych podłoży. Kątownik nadaje się do łączenia belek, stawiania altanek, czy też budowy schodów. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu wyróżnia się trwałością i może pozostać w oryginalnym stanie mimo dużych obciążeń. Powierzchnię kątownika pokryto warstwą cynku, co dodatkowo zabezpiecza go przed rdzewieniem. Produkt jest łatwy w montażu, dlatego też jego przymocowanie nie powinno zająć dużo czasu. Możesz wybierać spośród kątowników w kilkunastu rozmiarach, co ułatwi znalezienie produktu pasującego do danej konstrukcji.

    • Odporny na korozję
    • Odporny na odkształcenia
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPłyta kątowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907484580286