icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik łącznik 40 x 60 x 60 mm
Strzałka w prawo

Kątownik łącznik 40 x 60 x 60 mm

5,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dzięki licznym zastosowaniom, kątownik może przydać się w większości warsztatów oraz garaży. Produkt możesz wykorzystać do remontu dachu, schodów czy też ogrodowej altanki. Kątownik wykonano ze stali ocynkowanej, przez co estetycznie się prezentuje, a także nie ulega korozji. Produkt jest dostępny w różnych wymiarach, dzięki czemu wybierzesz model odpowiedni do danego zastosowania.

  Cechy i zalety

  Dzięki zastosowaniu kątownika, wyznaczenie kąta prostego będzie jeszcze prostsze niż dotychczas. Produkt pozwala na precyzyjne połączenie ze sobą większości elementów drewnianych, stosowanych do wykonywania konstrukcji dachowych, szalunków, czy też budowy schodów. Kątownik świetnie sprawdzi się także podczas stawiania altanki ogrodowej bądź remontu ganku. Produkt posiada niewielkich rozmiarów otwory, przez co łatwo przymocujesz go do danego podłoża. Kątownik został wyprodukowany ze stali, dlatego też jest wytrzymały, a połączona nim konstrukcja wyróżnia się solidnością i na lata może pozostać w oryginalnym stanie. Dodatkowo, powierzchnię produktu pokryto warstwą cynku, dzięki czemu pozostaje on zabezpieczony przed rdzewieniem.

  • Odporny na korozję
  • Odporny na odkształcenia
  • Prosty montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal
  PowłokaOcynkowany
  Kod produktu5907484580262