Zobacz więcej Łączniki do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki do mebli

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik łącznik 80 x 40 x 40 mm
Strzałka w prawo

Kątownik łącznik 80 x 40 x 40 mm

5,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątownik może się przydać zarówno podczas budowy domu, jak i w trakcie prac solarskich wykonywanych w warsztacie bądź garażu. Zastosowanie produktu ułatwia połączenie ze sobą elementów drewnianych, tak aby znajdowały się pod kątem prostym. Kątownik został wykonany ze stali ocynkowanej, dzięki czemu charakteryzuje się trwałością i odpornością na korozję.

   Cechy i zalety

    Użycie kątownika może zdecydowanie ułatwić połączenie materiałów budowlanych pod kątem prostym, tak aby dana konstrukcja była wytrzymała oraz solidna. Produkt sprawdzi się przede wszystkim podczas mocowania ze sobą elementów drewnianych, takich jak belki, deski, czy legary. Kątownik może znaleźć zastosowanie w trakcie stawiania schodów, czy też renowacji konstrukcji dachowej. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały i przez długi czas może pozostać w niezmienionym stanie. Powierzchnię kątownika pokryto warstwą cynku, co zabezpiecza go przed osiadaniem rdzy i niszczeniem. Kątownik posiada niewielkie otwory, dzięki czemu w łatwy sposób przymocujesz go do podłoża przy użyciu śrubek lub wkrętów.

    • Odporny na korozję
    • Odporny na odkształcenia
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPłyta kątowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907484580323