Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik wąski Simpson EC 15 x 40 x 40 x 2 mm
Strzałka w prawo

Kątownik wąski Simpson EC 15 x 40 x 40 x 2 mm

3,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Złącze kątowe EC stosowane jest podczas budowy mebli – jako łącznik drewnianych części konstrukcyjnych. Produkt z łatwością przymocujesz do wybranego podłoża przy użyciu klasycznych gwoździ lub wkrętów. Kątownik przeznaczony jest do pracy z prostymi lekkimi konstrukcjami. Dzięki stalowej budowie złącze cechuje wysoka wytrzymałość.

   Cechy i zalety

    Złącze kątowe EC sprawdzi się jako element wyposażenia Twojego przydomowego warsztatu, jak również pomieszczenia gospodarczego. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł zespolić elementy wykonane z drewna i tym samym zbudować własne meble. Kątownik został wykonany z ocynkowanej stali, przez co wyróżnia się wysoką wytrzymałością i odpornością na korozję Produkt możesz zastosować jako element wzmacniający konstrukcje ogrodowego wyposażenia – pergoli, huśtawek. Dzięki prostej budowie będzie stanowił estetyczne wykończenie Twoich domowych konstrukcji. W naszym asortymencie złącza kątowe dostępne są w różnych rozmiarach oraz odmiennych zastosowaniach, dlatego z łatwością wybierzesz model najlepiej pasujący do tworzonych przez Ciebie połączeń.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuŁącznik meblowy kątowy
     MarkaSimpson
     NormaAT-15-8131 / 2012
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu3523140204017