icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Łączniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Łączniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik z przetłoczeniem 50 x 50 x 35 mm

Kątownik z przetłoczeniem 50 x 50 x 35 mm

5,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kątownik z przetłoczeniem wykorzystasz podczas samodzielnego wykonywania rozmaitych konstrukcji użytkowych. Znajdzie zastosowanie w czasie budowania mebli, mocowania półek do ścian oraz tworzenia elementów wyposażenia ogrodu. Model ten posiada specjalne przetłoczenie, zabezpieczające całość przed wyginaniem – nadaje więc Twoim konstrukcjom stabilność.

  Cechy i zalety

  Kątownik z przetłoczeniem z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ przydaje się podczas samodzielnego budowania rozmaitych konstrukcji użytkowych. Za pomocą tego elementu możesz łączyć ze sobą wszelkiego rodzaju materiały pod kątem prostym, co przydaje się przykładowo podczas budowania mebli. Model ten posiada specjalne przetłoczenie, które dodatkowo zwiększa wytrzymałość połączenia – jest ono odporne na wyginanie. Korzystanie z kątownika jest rozwiązaniem prostym oraz skutecznym, a jego montaż nie zajmuje wiele czasu. W naszej ofercie znajdziesz także kątowniki tej marki w innych rozmiarach, spośród których wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom oraz potrzebom.

  • Trwałe połączenie
  • Odporny na korozję
  • Prosty montaż

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Odporność na korozjęOdporny na korozję
  KolorOcynk biały
  MateriałStal
  Kod produktu5907484581733