Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielenka sztukatorska Comensal kątowa zewnętrza

Kielenka sztukatorska Comensal kątowa zewnętrza

25,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielenka sztukatorska służy do wykańczania kątów zewnętrznych ścian. Posiada specjalny kształt, który ułatwia nanoszenie i wstępne wygładzanie zapraw budowlanych na narożach konstrukcji. Produkt posiada stalowy blat, który jest wytrzymały na zagięcia. Drewniana rączka zapewnia komfortową pracę podczas nakładania masy i wypełniania spoin.

   Cechy i zalety

    Kielenka sztukatorska jest przeznaczona do nakładania niewielkiej ilości gładzi gipsowej, kleju do spoinowania czy zapraw w trudno dostępne miejsca. Jej kształt umożliwia wyrównywanie i fugowanie naroży zewnętrznych ścian. Została wykonana z wysokiej wytrzymałości stali nierdzewnej, dzięki czemu może być używana ze środkami rozpuszczalnymi w wodzie – nie rdzewieje pod ich wpływem. Drewniany uchwyt na wygiętym trzonku dobrze leży w dłoni, co zwiększa komfort pracy. W ofercie znajdziesz również odwrotny wariant kielni do naroży wewnętrznych ścian, który ułatwi wyrównywanie wykańczanych kątów w domu. Dostępne są również kielnie tradycyjne do nakładania zapraw na wykańczane powierzchnie i inne typy narzędzi murarsko-tynkarskich.

     Specyfikacja techniczna

     Typ uchwytuDrewniany
     Kod produktu5902060000882