Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia Comensal francuska 11,5 x 16 x 30 cm trójkątna

Kielnia Comensal francuska 11,5 x 16 x 30 cm trójkątna

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielnia francuska o trójkątnym kształcie to jedno z podstawowych narzędzi podczas murowania i tynkowania. Umożliwia sprawne nakładanie mas i zgarnianie zbyt dużej ich ilości. Produkt posiada wygodną rączkę z drewna, która zapewnia dobry chwyt oraz powierzchnię roboczą wykonaną ze stali, która nie koroduje pod wpływem zapraw rozcieńczanych wodą.

   Cechy i zalety

    Kielnia francuska, która posiada trójkątną część roboczą, to jedno z podstawowych narzędzi dla osób, które murują, tynkują lub wykańczają ściany. Przeznaczona jest do nakładania gładzi gipsowej, kleju czy zapraw na pionowe i poziome powierzchnie. Kielnia składa się z blatu i drewnianego trzonka. Część robocza wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia odpowiednią sprężystość i niepodatność na uszkodzenia mechaniczne. Drewniany uchwyt dobrze leży w dłoni, co zwiększa wygodę podczas długotrwałego użytkowania narzędzia. Jest stabilnie połączony z częścią roboczą, co zapewnia uzyskanie odpowiednich rezultatów pracy. Do dokładnego wygładzania nałożonych zapraw możesz użyć szpachli i pac, które również znajdziesz w tej serii produktów do robót tynkarskich.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060100667