Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia Comensal sztukatorska łopatkowa 10 x 13 cm

Kielnia Comensal sztukatorska łopatkowa 10 x 13 cm

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielnia sztukatorska przeznaczona jest do precyzyjnych prac wykończeniowych na małych powierzchniach. Jej łopatkowy kształt ułatwia nakładanie niewielkich ilości zapraw i mas na wykańczaną powierzchnię budowlaną. Blat roboczy kielni został wykonany ze sprężystej, stalowej blachy, która jest wytrzymała na korozję oraz działanie kwasów.

   Cechy i zalety

    Kielnia sztukatorska łopatkowa wykorzystywana jest podczas tak zwanych prac mokrych do wykańczania powierzchni wewnątrz budynku. W przypadku kielni murarskich do zastosowań precyzyjnych kluczowym elementem jest rączka – produkt posiada dobrze wyprofilowany, a tym samym odpowiednio wyważony uchwyt, który ułatwia trzymanie narzędzia podczas pracy w taki sposób, aby nie powodował zbytniego zmęczenia dłoni. Połączenie blatu i trzonka kielni jest solidnie wykonane, co zapewnia narzędziu wytrzymałość. Stal, z której została wykonana część robocza, jest sprężysta i odporna na działanie kwasów, dlatego możesz kielni używać do większości oferowanych na rynku zapraw murarskich i wykończeniowych. Produkt dostępny jest też w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060000820