Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia Comensal sztukatorska łopatkowa 6 x 10 cm

Kielnia Comensal sztukatorska łopatkowa 6 x 10 cm

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielnia łopatkowa jest przeznaczona do nakładania niewielkiej ilości mas tynkarskich i murarskich na wykańczane powierzchnie, na przykład gładzi gipsowej, kleju do spoinowania czy zapraw. Przydaje się w szczególności do prac sztukatorskich i wykańczania powierzchni w trudno dostępnych miejscach. Została wykonana ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości.

   Cechy i zalety

    Kielnia sztukatorska przypomina kształtem łopatkę i przeznaczona jest do nakładania zapraw budowlanych na powierzchnię ścian i sufitów. Umożliwia wstępne rozprowadzanie i wygładzenie masy oraz zebranie zbyt dużej jej ilości. Jest przeznaczona do precyzyjnych prac sztukatorskich, dla których zwykła kielnia murarska jest zbyt duża. Dobrze wyprofilowana i odpowiednio wyważona rączka z drewna ułatwia chwyt oraz nie powoduje zmęczenia dłoni podczas pracy. Ponieważ blat narzędzia został wykończony ze stali kwasoodpornej, nadaje się do nakładania większości mas budowlanych. W ofercie dostępne są kielnie o różnym kształcie i zastosowaniu – w zależności od doboru odpowiedniego typu, narzędzie murarskie ułatwi wykonywane prace budowlane i znacznie przyspieszy ich tempo.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060000806