Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia Comensal sztukatorska łopatkowa 8 x 10 cm

Kielnia Comensal sztukatorska łopatkowa 8 x 10 cm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielnia łopatkowa przeznaczona jest do nakładania mas tynkarskich i gipsowych. Jej niewielkie wymiary przydają się również podczas prac sztukatorskich. Może być używana ze środkami rozpuszczalnymi w wodzie i zaprawami zawierającymi kwasy – nie rdzewieje pod ich wpływem. Drewniany uchwyt na wygiętym trzonku dobrze układa w dłoni.

   Cechy i zalety

    Łopatkowa kielnia sztukatorska przeznaczona jest do prac związanych z wykończeniem wnętrz – jest narzędziem, które ułatwia tynkarzom czynności związane z nakładaniem zapraw budowlanych na ściany zarówno w czasie budowy nowo powstającego obiektu, jak i podczas remontów. Znajduje zastosowanie podczas prac sztukatorskich, które polegają na precyzyjnym rozprowadzaniu zapraw w trudno dostępnych, wąskich miejscach. Ułatwia wykańczanie narożników, cokołów i innych drobnych elementów aranżacji wnętrz za pomocą zapraw. Kielnia wykorzystywana jest również podczas nakładania zapraw spoinujących podczas fugowania płytek. Dostępna jest w różnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie jej do potrzeb konkretnego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje kielni.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060000813