Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia Comensal sztukatorska trapezowa 14 cm

Kielnia Comensal sztukatorska trapezowa 14 cm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielnia sztukatorska o trapezowym kształcie przeznaczona jest do prac wykończeniowych z użyciem zapraw murarskich i tynkarskich. Została wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na działanie kwasów. Posiada drewniany uchwyt, który zapewnia wygodne i sprawne manewrowanie narzędziem podczas nakładania zapraw na ścianę.

   Cechy i zalety

    Kielnia sztukatorska przeznaczona jest do precyzyjnych prac wykończeniowych. Umożliwia nakładanie niewielkich ilości zapraw na wykańczaną powierzchnię budowlaną. Jej część robocza ma kształt trapezu, dzięki czemu ułatwia wstępne wygładzanie i rozprowadzanie masy. Jej blat roboczy został wykonany ze sprężystej blachy, która jest wytrzymała nie tylko na korozję, ale również na działanie kwasów zawartych w gładziach i zaprawach budowlanych. Kielnia jest przydatna także podczas prac glazurniczych, w czasie których ułatwia nakładanie spoiny na fugowaną powierzchnię płytek. W naszej ofercie znajdziesz ją w różnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie narzędzia do wielkości wykańczanej powierzchni. Dostępne są również kielnie łopatkowe.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Szerokość ostrza140mm
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060000837