LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia Comensal sztukatorska trapezowa 18 cm

Kielnia Comensal sztukatorska trapezowa 18 cm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielnia sztukatorska służy do nakładania niewielkiej ilości zapraw i tynkowania w wąskich, trudno dostępnych miejscach. Posiada cześć roboczą w kształcie trapezu oraz wygodną rączkę z drewna. Ponieważ blat został wykonany ze stali kwasoodpornej, może być używany z większością dostępnych zapraw tynkarskich i murarskich.

   Cechy i zalety

    Kielnia sztukatorska to narzędzie, które przydatne jest podczas prac wykończeniowo-remontowych. Za sprawą specjalnej budowy umożliwia wygodne rozprowadzanie zapraw, gipsów i klejów w trudno dostępnych miejscach na powierzchniach ścian, sufitów i posadzek. Przydaje się na przykład podczas fugowania czy rozprowadzania zapraw w wąskich szczelinach. Blat roboczy jest osadzony na wygiętym trzonku, dzięki czemu łatwiej go utrzymać w dłoni podczas nakładania zaprawy na daną powierzchnię. Produkt został wykonany z mocnej stali, która jest niepodatna na działanie korozji i kwasów, dlatego możesz go z powodzeniem użyć z każdym rodzajem zaprawy. Drewniana rączka zapewnia dobry chwyt. Produkt jest dostępny w rożnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie właściwego do konkretnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Szerokość ostrza180mm
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060001124