Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia spoinowa Comensal 8 x 50 x 280 mm

Kielnia spoinowa Comensal 8 x 50 x 280 mm

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kielnia spoinowa to wygodne narzędzie ręczne, które jest przeznaczone do fugowania przy pracach glazurniczych. Kielnia posiada blat wykonany ze stali, który umożliwia równomierne nakładanie masy w szczeliny między płytkami. Została wyposażona w drewnianą, dobrze wyprofilowaną rączkę. Zapewnia wygodną oraz sprawną pracę.

   Cechy i zalety

    Kielnia spoinowa jest przeznaczona do fugowania – jest elementem niezbędnym przy pracach glazurniczych. Umożliwia dokładne nakładanie i rozprowadzanie zaprawy spoinującej między płytkami ceramicznymi, gresem, kamieniem. Część pracująca kielni wykonana została ze stali w kształcie płaskiego patyczka, która dociera do szczelin i wyrównuje spoinę. Narzędzie zostało wyposażone też w drewnianą rączkę, dzięki czemu umożliwia wygodną pracę. Kielnia może również służyć do nakładania niewielkiej ilości gładzi gipsowej, kleju lub zaprawy w trudno dostępne lub wąskie miejsca. W serii znajdziesz również kielnie zwykłe i sztukatorskie, które ułatwią Twoją pracę podczas prac wykończeniowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060002589