icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kielnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Kielnie

Strzałka w prawo

Kielnia szlifowana Comensal 14 cm trapezowa

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kielnia szlifowana Comensal 14 cm trapezowa
Strzałka w prawo
28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kielnia szlifowana umożliwia nakładania mas gipsowych oraz zapraw tynkarskich. Przeznaczona jest do prac wykończeniowych. Została wykonana ze szlifowanej stali, więc ułatwia nie tylko narzucanie na ścianę mieszanki, ale także umożliwia wyrównywanie powierzchni kładzionego środka poprzez zgarnięcie jego zbyt dużej ilości.

  Cechy i zalety

  Kielnia trapezowa jest przeznaczona do wykończeniowych prac murarsko-tynkarskich. To narzędzie umożliwia nakładanie mas, zapraw tynkarskich, gładzi i klejów na budowlane lub remontowane powierzchnie. Kielnia została wykonana z odpowiednio wyszlifowanej stali, która nie rdzewieje pod wpływem wilgoci i zapraw murarskich. Dzięki temu przydaje się wielokrotnie podczas pracy i jest polecana osobom, które zawodowo zajmują się wykończeniem powierzchni ścian i sufitów. Produkt jest dobrze wyprofilowany, dzięki czemu chroni gładkie powierzchnie ścian przed uszkodzeniem podczas wstępnego rozprowadzania masy. Produkt cechuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne – posiada trzonek z drewna, który jest mocny i dobrze układa się w dłoni.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   Szerokość ostrza140mm
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5902060000646