LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pasy narzędziowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Porządek i magazynowanie

Strzałka w prawo

Pasy narzędziowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kieszeń z uchwytem na młotek Yato

Kieszeń z uchwytem na młotek Yato

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt pozwoli Ci przechować i przetransportować potrzebne Ci do pracy narzędzia. Przedstawioną tutaj kieszeń zamocujesz na swoim ubiorze, dzięki czemu zawsze będziesz posiadać przy sobie najpotrzebniejsze produkty usprawniające wykonywane przez Ciebie obowiązki. Odpowiedni projekt wyrobu gwarantuje, że posłuży Ci on przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Prace monterskie, remontowo-budowlane oraz inne czynności, które wymagają od Ciebie korzystania z różnego rodzaju narzędzi powodują, że zastanawiasz się nad rozwiązaniem, które pozwoli Ci posiadać najbardziej użyteczne sprzęty zawsze w zasięgu ręki. W tym przypadku świetnie sprawdzi się dostępna tutaj kieszeń, którą przymocujesz do swojego ubrania. Pomieści ona różne drobne narzędzia oraz gwoździe i inne drobne elementy, posiada także specjalny uchwyt na młotek. Kieszeń stworzono z solidnego materiału, który jest odporny na rozerwania, rozciągnięcie oraz rozdarcia. Produkt zachowa swój pierwotny stan przez długi czas, a Ty będziesz mógł korzystać z niego przez wiele lat za każdym razem, kiedy nadejdzie taka potrzeba.

     Specyfikacja techniczna

     SeriaYATO
     Liczba kieszeni1
     Kolorczarny, czerwony
     MateriałPolipropylen (PP)
     Kod produktu5906083974199