Zobacz więcej Siekiery

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Siekiery

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kilof Vorel 2,5 kg z trzonkiem 90 cm
Strzałka w prawo

Kilof Vorel 2,5 kg z trzonkiem 90 cm

64,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kilof to narzędzie stosowane do skuwania twardych podłoży i rozdrabniania skał. Produkt jest stosowany w budownictwie, kamieniarstwie i górnictwie. Stalowa cześć robocza ma dwustronne zakończenie, więc łatwo dopasować je do stopnia twardości kruszonego materiału. Drewniana rączka zapewnia wygodę i możliwość wymiany – w naszej ofercie znajdziesz przeznaczone do tego celu trzonki.

   Cechy i zalety

    Kilof to narzędzie wykorzystywane w budownictwie, kamieniarstwie i górnictwie. Produkt znajduje zastosowanie przy rozdrabnianiu twardego podłoża, na przykład wylewek betonowych lub murów. Umożliwia również odłamywanie części skalnych na drobniejsze kamienie, jest też wykorzystywany do ręcznego pozyskiwania żwiru. Narzędzie składa się z dwóch części – części roboczej o kształcie wydłużonego klina i z drewnianego styliska. Jedna strona kilofa jest zakończona szpicem, a druga posiada ostrze spłaszczone, które nadaje się do urabiania miękkich skał. Głowica została wykonana ze stali, jest więc wytrzymała na uszkodzenia. W naszej ofercie dostępne są też uzupełniające trzonki do kilofa, które można w razie potrzeby wymienić.

    • Przydatny zarówno w pracach rozbiórkowych i budowlanych, jak również w ogrodzie

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKilof
    Materiał głowicyStal
    Materiał uchwytuDrewno
    Kod produktu5906083329005