icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki do renowacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kit do drewna Liberon 150 g dąb ciemny

Kit do drewna Liberon 150 g dąb ciemny

22,98
/ szt.
153,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kit do drewna przeznaczony jest do naprawy uszkodzonych powierzchni drewnianych. Świetnie sprawdza się w przypadku pęknięć, zarysowań i zadrapań, ponieważ pozwala na ich uzupełnianie. Elegancki odcień dąb ciemny pasuje do wielu gatunków drewna, lecz jeśli masa odbiega kolorystycznie od Twojego podłoża, z powodzeniem możesz ją po wyschnięciu przemalować.

   Cechy i zalety

    Kit do drewna znajdzie zastosowanie podczas wielu prac w Twoim mieszkaniu. Przeznaczony jest do renowacji powierzchni drewnianych, dzięki czemu posłuży Ci do odnawiania mebli, schodów, parkietów, boazerii i innych obiektów użytkowych. Charakteryzuje się łatwym sposobem aplikacji, więc odnawianiem starych przedmiotów może się zająć nawet niedoświadczona osoba. Masę nakłada się bezpośrednio na uszkodzone miejsce za pomocą szpachelki, a następnie pozostawia się ją do wyschnięcia. Po utwardzeniu możesz ją zeszlifować do wyrównania z podłożem, heblować, ciąć, a także malować i lakierować. Produkt posiada elegancki odcień dąb ciemny, lecz w naszej ofercie znajdziesz też warianty w innych kolorach, abyś mógł je dopasować do gatunku posiadanego drewna.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWypełniacz
     Typ opakowaniaszt.
     MarkaLiberon
     Metoda aplikacjiSzpachla
     KolorDąb ciemny
     Kod produktu3282391033530