Zobacz więcej Środki do renowacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kit do drewna Liberon 150 g dąb jasny

Kit do drewna Liberon 150 g dąb jasny

22,98
/ szt.
153,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kit do drewna sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym – przyda Ci się podczas wykonywania prac renowacyjnych. Skutecznie maskuje ubytki powstające na drewnie, więc nadaje się do stosowania na meblach, parkietach czy schodach. Idealny efekt naprawy utrzyma się przez długi czas, ponieważ preparat jest odporny na pękanie i kurczenie się.

   Cechy i zalety

    Kit do drewna znajdzie zastosowanie podczas samodzielnej renowacji drewnianych mebli, schodów, parkietów czy też boazerii. Umożliwia bowiem wypełnianie ubytków w podłożach – za jego pomocą zamaskujesz pęknięcia, odpryski oraz zarysowania powstałe podczas eksploatacji Twoich przedmiotów. Barwa dąb jasny pasuje do wielu gatunków drewna, lecz jeśli odbiega ona od koloru podłoża, wówczas wyschniętą masę możesz z powodzeniem przemalować. Po utwardzeniu nadaje się ona również do szlifowania, cięcia czy heblowania. Preparat jest łatwy w aplikacji – do tego zadania potrzebna Ci będzie zwykła szpachelka. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kitów tej marki i zaopatrzysz się w preparat najlepiej spełniający Twoje wymagania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWypełniacz
     Typ opakowaniaszt.
     MarkaLiberon
     Metoda aplikacjiSzpachla
     KolorDąb jasny
     Kod produktu3282391033516