Zobacz więcej Środki do renowacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kit do drewna Liberon 150 g dąb średni

Kit do drewna Liberon 150 g dąb średni

22,98
/ szt.
153,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kit do drewna stosowany jest podczas maskowania uszkodzeń na powierzchniach wykonanych z drewna. Doskonale sprawdza się więc w czasie renowacji mebli i innych przedmiotów z tego surowca. Preparat posiada odcień dąb średni, lecz w naszym asortymencie znajdziesz także inne kity tej marki w wielu wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Kit do drewna znakomicie sprawdzi się podczas odnawiania mebli, parkietów, schodów lub boazerii w Twoim mieszkaniu – przeznaczony jest do stosowania na powierzchniach drewnianych. W związku z tym pozwoli Ci na samodzielną renowację starych i zniszczonych przedmiotów, dzięki czemu odzyskają one swój elegancki wygląd. Preparat należy nakładać na uszkodzone podłoża za pomocą szpachelki. Po utwardzeniu się masy możesz wykonać szereg prac wykończeniowych – produkt nadaje się bowiem do szlifowania, heblowania, cięcia, wiercenia, a także do malowania, woskowania i lakierowania. Przy tym zachowuje swoją doskonałą odporność na kurczenie się i pękanie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór środków do renowacji drewna i zaopatrzysz się w potrzebne Ci produkty.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWypełniacz
     Typ opakowaniaszt.
     MarkaLiberon
     Metoda aplikacjiSzpachla
     KolorDąb średni
     Kod produktu3282391033523