Zobacz więcej Środki do renowacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kit do drewna Liberon 150 g naturalny

Kit do drewna Liberon 150 g naturalny

22,98
/ szt.
153,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kit do drewna przeznaczony jest do uzupełniania ubytków w drewnianych powierzchniach, dlatego doskonale sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Dzięki niemu odnowisz swoje meble lub odrestaurujesz stare parkiety czy schody. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, pękanie lub kurczenie się, dlatego zachowa swój doskonały stan na długi czas.

   Cechy i zalety

    Kit do drewna doskonale sprawdzi się podczas samodzielnego odnawiania przedmiotów w Twoim mieszkaniu. Nadaje się do renowacji drewnianych mebli, schodów, parkietów lub boazerii – przeznaczony jest bowiem do uzupełniania w nich ubytków. Takie rozwiązanie daje Ci możliwość zamaskowania rozmaitych uszkodzeń, na przykład pęknięć, zarysowań lub odprysków. Produkt jest łatwy w aplikacji, ponieważ do nakładania go potrzebna Ci będzie jedynie szpachelka. Po utwardzeniu masę możesz samodzielnie obrobić – wyszlifować, pomalować, a nawet wiercić w niej otwory – dlatego idealnie dopasujesz ją do swoich potrzeb. W naszym asortymencie znajdziesz kit w wielu wariantach kolorystycznych i z łatwością wybierzesz preparat najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWypełniacz
     MarkaLiberon
     Metoda aplikacjiSzpachla
     KolorNaturalny
     Kod produktu3282391033493