Zobacz więcej Środki do renowacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kit do drewna Liberon 50 g dąb ciemny

Kit do drewna Liberon 50 g dąb ciemny

17,98
/ szt.
359,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kit do drewna doskonale sprawdza się podczas majsterkowania w Twoim mieszkaniu. Umożliwia bowiem wypełnianie ubytków w drewnianych powierzchniach, co przydaje się podczas renowacji mebli, schodów lub boazerii. Produkt posiada elegancki odcień dąb ciemny, jednak jeśli nie pasuje on do Twojego gatunku drewna, możesz wybrać kit w innym kolorze.

   Cechy i zalety

    Kit do drewna z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym – dzięki niemu możesz podjąć się zadania renowacji drewnianych przedmiotów. Umożliwia maskowanie wszelkiego rodzaju ubytków, takich jak pęknięcia, zarysowania i zadrapania, dlatego pozwala przywrócić powierzchniom ich atrakcyjny wygląd. Korzystanie z preparatu jest nieskomplikowane – wystarczy nałożyć go na uszkodzony fragment, a następnie wyszlifować do wyrównania z podłożem. Nadaje się też do wiercenia, cięcia, malowania i lakierowania, co daje Ci możliwość idealnego dopasowania go do wyglądu Twoich przedmiotów. W naszym asortymencie dostępne są kity w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu zaopatrzysz się w potrzebny Ci do pracy produkt.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWypełniacz
     MarkaLiberon
     Metoda aplikacjiSzpachla
     KolorDąb ciemny
     Kod produktu3282391033455