Zobacz więcej Środki do renowacji drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kit do drewna Liberon 50 g mahoń

Kit do drewna Liberon 50 g mahoń

17,98
/ szt.
359,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kit do drewna przeznaczony jest do wypełniania ubytków w powierzchniach drewnianych, dzięki czemu sprawdzi się podczas renowacji mebli. Charakteryzuje się wysoką odpornością na pękanie i kurczenie, dlatego efekt Twojej pracy będzie widoczny przez długi czas. Preparat w kolorze mahoń pasuje do ciemniejszych gatunków drewna, lecz w naszej ofercie znajdziesz też kit w innych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Kit do drewna przyda się w Twoim przydomowym warsztacie, ponieważ dzięki niemu możesz samodzielnie wykonywać prace renowacyjne. Będzie niezwykle praktyczny w czasie odnawiania mebli, parkietów czy boazerii, umożliwiając Ci skuteczne wypełnianie ubytków – pozwoli zamaskować wszelkiego rodzaju zadrapania, pęknięcia i zarysowania. Produkt charakteryzuje się łatwą metodą aplikacji – wystarczy nałożyć go szpachelką i pozostawić do utwardzenia. Po wyschnięciu nadaje się do dalszej obróbki, dlatego masę z łatwością wyszlifujesz, a także polakierujesz lub pomalujesz na dowolny odcień. W naszym asortymencie znajdziesz kit w różnych wariantach kolorystycznych oraz w opakowaniach o innej pojemności i wybierzesz potrzebny Ci produkt.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWypełniacz
     MarkaLiberon
     Metoda aplikacjiSzpachla
     KolorMahoń
     Kod produktu3282391033486