Zobacz więcej Kit do parkietu

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Kit do parkietu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kit do parkietu Den Braven 280 ml jesion
Strzałka w prawo

Kit do parkietu Den Braven 280 ml jesion

16,98
/ szt.
60,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kit do parkietu pomoże Ci zatuszować wszelkie ubytki w drewnianej podłodze. Za jego pomocą uzupełnisz szpary i miejsca łączeń, a następnie pokryjesz je warstwą wykończeniową, np. farbą lub lakierem. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia i łatwy do zaaplikowania. Możesz zastosować go zarówno w swoim mieszkaniu, jak i na tarasie czy w ogrodzie.

   Cechy i zalety

    Jednoskładnikowy kit uszczelniający na bazie wodnej dyspersji akrylowej, do parkietów i posadzek drewnianych marki Den Braven, kolor: jesion. Jest neutralny chemicznie, prawie bezwonny, bezpieczny dla zdrowia (nie zawiera rozpuszczalników), łatwy w obróbce - daje się wygładzać i formować; po utwardzeniu może być pokryty powłokami malarskimi lub lakierniczymi, nie powoduje korozji metali, łatwy w zastosowaniu przy uszczelnianiu, po odparowaniu wody tworzy silne, plastyczno-elastyczne wiązanie, o wysokiej odporności fizycznej i mechanicznej, znikomy skurcz. Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego - po utwardzeniu odporny na deszcz i niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zastosowanie: wypełnianie ubytków, złączy, szpar i szczelin w parkietach, mozaikach parkietowych i innych typach podłóg drewnianych, uszczelnianie szczelin pomiędzy deskami podłogowymi, listwami przypodłogowymi a ścianą, w boazerii, drewnianej oblicówce itp., wypełnianie szczelin i naprawa paneli podłogowych, spoinowanie szczelin w oknach drewnianych. Kożuszenie 5 - 10 minut (przy 23°C i 55% wilgotności względnej), czas całkowitego utwardzania ≈ 1 - 2 tygodnie (w zależności od temperatury i wilgotności powietrza). Opakowanie: 280 ml w plastikowym kartuszu. Okres trwałości wynosi 24 miesiące.

    • Bardzo dobrze przyczepny do drewna, paneli laminowanych, PCW
    • Pracuje razem z drewnem
    • Tworzy mocne, trwałe i wysoce elastyczne wiązanie
    • Po utwardzeniu odporny na deszcz

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDen Braven
    Wysokość pojemnika234mm
    BazaNa bazie akrylu
    Czas naskórkowania10min
    Maksymalna temperatura robocza75°C
    Minimalna temperatura robocza20°C
    Pojemność280ml
    KolorJesion
    Kod produktu8711595109437