Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do podłóg

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamry montażowe do listwy Barlinek 15 szt.

Klamry montażowe do listwy Barlinek 15 szt.

10,98
/ opak.
0,73
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykańczasz podłogę drewnianymi deskami? Do listew przypodłogowych Barlinek przydadzą Ci się specjalistyczne klamry montażowe, które ułatwią Ci wykonanie ich trwałego i profesjonalnego zamocowania. Akcesoria te umożliwią Ci samodzielne wykończenie styku podłogi ze ścianą tak, aby całość prezentowała się estetycznie i kompletnie.

   Cechy i zalety

    Chcesz trwale przymocować listwy przypodłogowe do ściany? Możesz wykorzystać specjalne klamry montażowe, które dopasujesz do produktów Barlinek. Za ich pomocą profesjonalnie przytwierdzisz listwę w odpowiedniemu miejscu i sprawisz, że jej montaż pozostanie niewidoczny, a jednocześnie – trwały na lata. Klamry te przykręcisz bezpośrednio do ściany, co zapewnia o ich solidnym osadzeniu. Montaż listew za pomocą specjalnie dopasowanych akcesoriów możesz swobodnie wykonać sam, zyskując przy tym należyty efekt. Klamry montażowe pozwolą Ci na kompletne wykończenie drewnianej podłogi i sprawią, że nadasz pomieszczeniu estetyczny wygląd. Dzięki listwom posadzka będzie wyglądała spójnie, a miejsce jej styku ze ścianą zostanie profesjonalnie osłonięte.

    • Element mocujący do montażu listew cokołowych

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu15
    KolorSrebrny
    MateriałStal
    Kod produktu5906737925072