LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do butów Pattex 50 ml
Strzałka w prawo

Klej do butów Pattex 50 ml

16,98
/ szt.
339,60
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej przeznaczony jest do skutecznego łączenia oraz naprawiania rozmaitych obiektów – przyda się w każdym domu. Możesz zastosować go w celu sklejenia butów, dzięki czemu wydłużysz ich żywotność. Zaaplikowany na suchej oraz oczyszczonej powierzchni cechuje się doskonałą przyczepnością. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje klejów.

   Cechy i zalety

    Klej umożliwia szybkie i sprawne łączenie elementów wykonanych ze skóry, gumy, metalu, drewna, a także plastiku – przyda się więc w każdym gospodarstwie domowym. Możesz zastosować go przykładowo podczas klejenia obuwia, dzięki czemu buty będą służyć Ci przez długi czas. Zapewnia estetyczny rezultat łączenia elementów, ponieważ po zastosowaniu pozostaje bezbarwny. Będzie doskonale spełniać swoje zadanie przez długi czas, gdyż charakteryzuje się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci. Jest także wyjątkowo elastyczny, dlatego tworzy powłokę nieulegającą pękaniu oraz kruszeniu się. Rodzaj kleju możesz z powodzeniem dostosować do indywidualnych oczekiwań, ponieważ w proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne odmiany tego produktu.

     Specyfikacja techniczna

     Czas utwardzania72h
     KolorTransparentny
     Kod produktu5997272382710