Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do drewna Pattex 60 g

Klej do drewna Pattex 60 g

15,48
/ szt.
258
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do drewna Pattex to wytrzymałe spoiwo, które cechuje się niewrażliwością na wysoką temperaturę. Dzięki temu wykonane przy jego pomocy łączenia będą wyjątkowo trwałe. Niezawodny produkt wykorzystasz nie tylko do klejenia drewna, lecz także płyt paździerzowych. Spoiwo przyda Ci się podczas prac modelarskich oraz naprawiania zabawek z naturalnego materiału.

   Cechy i zalety

    Klej do drewna Pattex 60 g jest przezroczysty po wyschnięciu. Dzięki temu połączone nim elementy nie tracą walorów estetycznych. Produktem bez obaw skleisz dekoracje ścienne, na przykład ramy obrazów. Spoiwo przyda się w trakcie samodzielnego wykonywania kwietnika. Niezawodny klej do drewna Pattex posłuży Ci również podczas zajęć modelarskich. Bezbarwne spoiwo działa szybko – czas wiązania to około 20 minut, więc sprawnie wykonasz przy jego pomocy prace naprawcze. Produkt marki Pattex zastosujesz nie tylko do klejenia naturalnego materiału, lecz także elementów drewnopochodnych, na przykład płyt wiórowych. Spojenia wykonane przy jego pomocy są wyjątkowo trwałe – charakteryzują się odpornością na wysokie temperatury oraz starzenie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaPattex
     KolorPrzezroczysty po wyschnięciu
     Kod produktu9000101113815