Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do drewna Pattex Express 250 g

Klej do drewna Pattex Express 250 g

29,98
/ szt.
119,92
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zależy Ci na szybkim wiązaniu elementów drewnianych? Wykorzystaj do tego specjalny klej do drewna z serii Express, który szczególnie szybko się utwardza. Tego rodzaju spoiwo może przydać Ci się zarówno w domowym warsztacie do majsterkowania, jak i w profesjonalnym zakładzie produkującym meble, gdzie użyjesz go do ich montowania.

   Cechy i zalety

    Jeśli szukasz produktu, który ułatwi Ci mocowanie i łączenie rozmaitych elementów drewnianych, możesz wypróbować specjalny klej. Cechuje się on bardzo krótkim czasem wiązania, dlatego zapewnia Ci dużą wygodę pracy i szybki efekt spojenia, co przydaje się szczególnie w pracach montażowych. Taki klej sprawdzi się w Twoim garażu czy gospodarstwie domowym i posłuży Ci do drobnego naprawiania czy majsterkowania i budowania, a także w profesjonalnych warsztatach i zakładach, gdzie produkujesz meble. Za pomocą tego rodzaju spoiwa możesz również wykończyć daną powierzchnię przy użyciu desek – na przykład podłogowych. Klej ten możesz również zastosować w klejeniu mebli oraz przytwierdzaniu laminatów na płytach wiórowych czy forniru i oklein z wybranych tworzyw sztucznych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaPattex
     Czas schnięcia24 godziny
     Metoda aplikacjiAplikator
     Minimalna temperatura aplikacji7°C
     SkładDyspersja polioctanu winylu
     KolorBiały, po utwardzeniu bezbarwny
     Kod produktu5997272366161