LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do drewna Pattex Standard 750 g

Klej do drewna Pattex Standard 750 g

44,98
/ szt.
59,97
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Potrzebujesz przymocować lub połączyć ze sobą elementy drewniane i drewnopochodne? Możesz wykorzystać do tego uniwersalny klej do drewna z serii Standard – jest gotowy do użycia. Wykorzystasz go zarówno do majsterkowania w swoim przydomowym warsztacie, jak i montowania podłogi w mieszkaniu oraz sklejania mebli łazienkowych czy kuchennych.

   Cechy i zalety

    W montowaniu oraz łączeniu i mocowaniu elementów drewnianych pomoże Ci specjalny klej z serii Standard. Cechuje się on dużą szybkością schnięcia i elastycznością, które pozwalają zachować mu swoje właściwości po wyschnięciu, a tym samym – zapewniają trwałość spoiwa na długi czas. Klej wykazuje również wyjątkową odporność na wysokie temperatury, dlatego możesz go wykorzystać nie tylko do klejenia i oklejania krawędzi na zimno, ale i na gorąco. Tego rodzaju spoiwo przyda Ci się w różnych sytuacjach – zarówno w gospodarstwie domowym, jak i profesjonalnym zakładzie przemysłowym – na przykład meblarskim. Za pomocą takiego kleju możesz między innymi: montować trzpienie czy dyble, kleić meble, przymocowywać laminaty, fornir i okleiny z wybranych tworzyw sztucznych oraz kłaść deski czy doklejki drewniane.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaPattex
     Czas schnięcia24 godziny
     Metoda aplikacjiAplikator
     Minimalna temperatura aplikacji7°C
     SkładDyspersja polioctanu winylu
     KolorBiały, po utwardzeniu bezbarwny
     Kod produktu5997272382956