Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do drewna Pattex wodoodporny 750 g

Klej do drewna Pattex wodoodporny 750 g

49,98
/ szt.
66,64
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalnym i szczególnie trwałym spoiwem do drewna jest specjalny klej wodoodporny – możesz swobodnie zastosować go zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Przyda Ci się do montowania mebli, które mogą być narażone na działanie wilgoci czy też do spajania zewnętrznych elementów montażowych drzwi, okien lub parapetów.

   Cechy i zalety

    Szukasz spoiwa do drewna, które nadaje się nie tylko do wnętrz, ale także elementów, które są narażone na oddziaływanie zewnętrznych warunków atmosferycznych? Oto specjalny klej wodoodporny, którego właściwości zostały wzmocnione, dzięki czemu zapewnia Ci trwałe łączenie, nawet w przypadku silnej ekspozycji na wilgoć. Możesz wykorzystać go do montowania elementów mebli ogrodowych czy też parapetów, drzwi i okien. Za pomocą tego kleju masz również szansę przymocować na trwałe deski podłogowe – czy to w pokoju, czy na tarasie. Jest rodzajem spoiwa, które pozwoli Ci na klejenie powierzchniowe – możesz przykleić laminaty na płyty wiórowe i pilśniowe. Tego rodzaju klej przyda Ci się w gospodarstwie domowym, a także do profesjonalnej pracy.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaPattex
     Czas schnięcia24 godziny
     Metoda aplikacjiAplikator
     Minimalna temperatura aplikacji7°C
     Pokrycie na kilogram5m²/kg
     SkładDyspersja polioctanu winylu
     KolorBiały, po utwardzeniu bezbarwny
     Kod produktu5997272382796