Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do luster Soudal 47A 280 ml

Klej do luster Soudal 47A 280 ml

23,98
/ szt.
85,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do luster Soudal 47A jest wodoodpornym klejem na bazie kauczuków syntetycznych SBR. Podczas prac wykończeniowych użyjesz go do montażu luster w Twojej łazience, jak również holu czy pokojach. Produkt jest dostępny w eleganckim kolorze beżowym. Aplikacja produktu jest bardzo łatwa, zastosujesz go za pomocą ręcznego wyciskacza do kartuszy.

   Cechy i zalety

    Klej do luster Soudal 47A 280 ml jest gotowym do użytku klejem na bazie kauczuków syntetycznych SBR. Zawiera nieagresywny rozpuszczalnik. Może być szeroko stosowany w pracach wykończeniowych wewnątrz Twojego domu. Posiada wysoką siłę spajania i doskonałą przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych. Idealnie nadaje się do montażu luster w łazience, holu czy pokoju. Z jego pomocą przykleisz do podłoża elementy szklane oraz ceramiczne. Klej do luster Soudal 47A jest produktem szybkoschnącym, wodoodpornym i nie wymaga gruntowania. Zastępuje gwoździe i wkręty. Jest dostępny w beżowym kolorze i jako produkt certyfikowany cechuje się najwyższą jakością. W dodatku jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Atutem kleju jest łatwy sposób aplikacji poprzez wyciskacze do kartuszy.

    • Szybkoschnący
    • Wodoodporny
    • Nie wymaga gruntowania

    Specyfikacja techniczna

    BazaNa bazie kauczuku syntetycznego
    Czas utwardzania24h
    Maksymalna temperatura aplikacji30°C
    Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
    Minimalna temperatura aplikacji5°C
    KolorBeżowy
    Kod produktu5411183157491