Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje do styropianu i siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Kleje i zaprawy klejowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do styropianu Decosa 1 kg

Klej do styropianu Decosa 1 kg

14,98
/ szt.
14,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej marki Decosa pozwala na łatwe przyklejenie do ściani sufitów różnego rodzaju materiałów styropianowych. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu nie rozpryskuje on po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Skład kleju nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jego użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

  Cechy i zalety

  Klej do styropianu na bazie wody marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie do ścian w każdym pomieszczeniu, elementów styropianowych o różnym zastosowaniu. Dzięki bardzo gęstej konsystencji klej doskonale trzyma się ściany, nie rozpryskując przy tym po całym pomieszczeniu. Duża moc klejąca sprawia, że produktj jest w stanie utrzymać nawet grube warstwy styropianu. Ponieważ nakłada się go za pomocą szpachelki, jest to czynność bardzo wygodna i niezajmująca zbyt wiele czasu. Klej wyprodukowany jest z naturalnych składników, dzięki czemu łatwo zmyjesz go z rąk oraz ubrań. Nie pozostawia on przy tym uporczywych plam. Ponieważ skład kleju nie jest oparty na bazie rozpuszczalników, jego stosowanie we wnętrzach jest bezpieczne dla zdrowia.

  • Wydajny
  • Dobra przyczepność
  • Szybko schnie

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Maksymalna grubość nakładania20mm
  BazaNa bazie wody
  Metoda aplikacjiŁopatka
  KolorBiały
  Kod produktu4007155530433