Zobacz więcej Kleje do styropianu i siatki

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Kleje i zaprawy klejowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do styropianu Decosa 4 kg
Strzałka w prawo

Klej do styropianu Decosa 4 kg

39,98
/ szt.
10
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej marki Decosa pozwala na łatwe przyklejenie do ścian i sufitów różnego rodzaju materiałów styropianowych. Cechuje się bardzo gęstą konsystencją, dzięki czemu produkt nie rozpryskuje po całym pomieszczeniu i doskonale przylega do ściany. Nakładanie przy pomocy szpachelki jest bardzo szybkie i wygodne. Klej nie jest oparty na rozpuszczalnikach, dzięki czemu jest użycie w zamkniętych pomieszczeniach jest w pełni bezpieczne.

   Cechy i zalety

    Klej do styropianu marki Decosa dostępny w jednokilogramowym opakowaniu. Pozwala na łatwe przyklejenie elementów styropianowych o różnym zastosowaniu do ścian w każdym pomieszczeniu. Jego gęsta konsystencja sprawia, że klej znakomicie przylega się ściany, a podczas nakładania nie rozpryskuje się po całym pomieszczeniu. Duża moc klejąca gwarantuje doskonałe trzymanie nawet dużych i ciężkich kawałków styropianu. Dzięki nakładaniu przy pomocy szpachelki, można to zrobić bardzo szybko i wygodnie. Dodatkowo, klej bardzo łatwo zmywa się z rąk i ubrań, nie pozostawiając przy tym uporczywych plam. Naturalny skład, który nie jest oparty na rozpuszczalnikach pozwala na bezpieczne stosowanie go nawet w małych wnętrzach, gdzie nie wietrzymy zbyt często.

    • Wydajny
    • Dobra przyczepność
    • Szybko schnie

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna grubość nakładania20mm
    BazaNa bazie wody
    Metoda aplikacjiŁopatka
    KolorBiały
    Instrukcje dotyczące przechowywania2 lata
    Kod produktu5904666222408