Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet flizelinowych Metylan Direct 200 g
Strzałka w prawo

Klej do tapet flizelinowych Metylan Direct 200 g

36,98
/ szt.
184,90
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Metylan Direct możesz zastosować do nałożenia tapety flizelinowej, jak również winylowej bądź tłoczonej. Produkt został przygotowany z użyciem specjalnej substancji zabezpieczającej go przed rozpryskiwaniem – dzięki czemu podczas aplikacji, ubrania oraz pomieszczenie mogą pozostać czyste. Klej wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością już od pierwszych minut po nałożeniu – przez co tapeta będzie się solidnie trzymać ściany.

   Cechy i zalety

    Klej Metylan Direct sprawdzi się podczas nakładania różnych rodzajów tapet – mogą to być zarówno tapety flizelinowe, jak i winylowe bądź tłoczone. Przygotowanie produktu do użycia jest bardzo szybkie i wygodne – zawartość opakowania wystarczy rozrobić z wodą – a po kilku minutach można zacząć aplikowanie substancji na ścianę. Klej zawiera substancję obniżającą pryskanie podczas nanoszenia wałkiem – w związku z czym prawdopodobieństwo zachlapania ubrań oraz pokoju staje się dużo niższe. Produkt charakteryzuje się wysoką przyczepnością początkową – dlatego też tapeta zostaje bardzo mocno i solidnie przytwierdzona do ściany. Specjalna formuła kleju umożliwia usuwanie starych tapet na sucho – co stanowi znaczne ułatwienie podczas kolejnego remontu mieszkania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetylan
     SeriaDirect
     Metoda aplikacjiWałek malarski
     Sposób nakładania klejuŚciana
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorMleczno-Biały
     Kod produktu4015000402019