Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Metylan 125 g
Strzałka w prawo

Klej do tapet Metylan 125 g

24,48
/ szt.
195,84
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Metylan sprawdzi się podczas tapetowania pomieszczenia zarówno cienką, jak i grubą tapetą papierową. Produkt możesz wykorzystać również jako preparat gruntujący powierzchnię przed nałożeniem materiału – przez co oszczędzisz czas na dodatkowe zakupy. Klej jest przezroczysty, dzięki czemu nie będzie prześwitywał nawet spod delikatnych tapet.

   Cechy i zalety

    Klej Metylan znajdzie zastosowanie podczas prac renowacyjnych w większości pomieszczeń mieszkalnych czy też w obiektach użyteczności publicznej. Produkt pozwoli przytwierdzić do ściany zarówno cienkie, jak i grube tapety papierowe. Dodatkowo, klej sprawdzi się jako środek gruntujący powierzchnię przed tapetowaniem – dzięki czemu unikniesz konieczności wykonywania dodatkowych zakupów. Aby produkt był gotowy do użycia, wystarczy go rozrobić wodą i odłożyć na krótki czas. Klej możesz wygodnie nałożyć na daną powierzchnię, używając zwykłego pędzla malarskiego. Preparat jest przezroczysty, dzięki czemu nie tylko nie prześwituje spod cienkich tapet, a w przypadku delikatnego odpryśnięcia na mebel bądź framugę, pozostaje niemal niewidoczny.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetylan
     Metoda aplikacjiPędzel
     Sposób nakładania klejuTapeta
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorPrzezroczysty
     Kod produktu4015000095266