Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Metylan Direct 200 g drugi za 50%

Klej do tapet Metylan Direct 200 g drugi za 50%

55,48
/ szt.
138,70
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Metylan Direct będzie odpowiedni do tapetowania ścian materiałami flizelinowymi, winylowymi oraz tłoczonymi. Produkt jest trwały, a to tego zawiera substancję, która zmniejsza ryzyko pryzkania, przez co możesz go nakładać za pomocą wałka malarskiego. Aby przygotować klej do użytku, wystarczy go rozrobić z wodą i odczekać kilka minut.

   Cechy i zalety

    Klej Metylan Direct znajdzie zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach mieszkalnych oraz lokalach usługowych, gdzie ściany często pokrywane są ozdobnymi oraz delikatnymi materiałami. Produkt sprawdzi się do przytwierdzenia zarówno tapet flizelinowych, jak również winylowych bądź – coraz częściej wybieranych – materiałów tłoczonych. Klej został wyprodukowany z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywić, dzięki czemu charakteryzuje się dużą trwałością, a pokrycie ściany na długo pozostaje w oryginalnym stanie. Dodatkowo, produkt zawiera substancję obniżającą jego pryskanie podczas nakładania na powierzchnię – w związku z czym możesz go aplikować za pomocą wałka malarskiego. Klej jest gotowy do użytku już po kilku minutach od rozrobienia z wodą.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetylan
     SeriaDirect
     Metoda aplikacjiWałek malarski
     Sposób nakładania klejuŚciana
     KolorMleczno-Biały
     Kod produktu5900364530203