icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo

Klej do tapet Metylan Direct 200 g drugi za 50%

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Metylan Direct 200 g drugi za 50%
49,48
/ szt.
123,70
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej Metylan Direct będzie odpowiedni do tapetowania ścian materiałami flizelinowymi, winylowymi oraz tłoczonymi. Produkt jest trwały, a to tego zawiera substancję, która zmniejsza ryzyko pryzkania, przez co możesz go nakładać za pomocą wałka malarskiego. Aby przygotować klej do użytku, wystarczy go rozrobić z wodą i odczekać kilka minut.

  Cechy i zalety

  Klej Metylan Direct znajdzie zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach mieszkalnych oraz lokalach usługowych, gdzie ściany często pokrywane są ozdobnymi oraz delikatnymi materiałami. Produkt sprawdzi się do przytwierdzenia zarówno tapet flizelinowych, jak również winylowych bądź – coraz częściej wybieranych – materiałów tłoczonych. Klej został wyprodukowany z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywić, dzięki czemu charakteryzuje się dużą trwałością, a pokrycie ściany na długo pozostaje w oryginalnym stanie. Dodatkowo, produkt zawiera substancję obniżającą jego pryskanie podczas nakładania na powierzchnię – w związku z czym możesz go aplikować za pomocą wałka malarskiego. Klej jest gotowy do użytku już po kilku minutach od rozrobienia z wodą.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMetylan
   Pokrycie18m²
   GamaDirect
   Metoda aplikacjiWałek malarski
   Sposób nakładania klejuŚciana
   KolorMleczno-Biały
   Kod produktu5900364530203