LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Metylan Direct Control 200 g

Klej do tapet Metylan Direct Control 200 g

48,48
/ Szt.
242,40
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Metylan Direct Control dobrze nadaje się do przytwierdzenia różnych rodzajów tapet – mogą to być zarówno materiały flizelinowe, jak i winylowe bądź tłoczone lub ziarniste. Produkt ma różowy kolor, dzięki któremu możesz w łatwy sposób kontrolować nakładaną warstwę. Po zaschnięciu klej staje się bezbarwny – przez co sprawdzi się nawet przy nakładaniu bardzo cienkich tapet.

   Cechy i zalety

    Klej Metylan Direct Control będzie odpowiedni do przytwierdzenia wielu rodzajów tapet – zarówno flizelinowych, jak i winylowych oraz grubych i ciężkich papierowych, tłoczonych, ziarnistych, a także materiału typu raufaza. Nakładaną warstwę możesz w łatwy sposób kontrolować – przed wyschnięciem klej ma różowy kolor, przez co jest widoczny na powierzchni ściany. Produkt został wyprodukowany z mieszanki metylocelulozy oraz żywic syntetycznych, dzięki czemu możesz go nanieść za pomocą zwykłego wałka malarskiego. Rozwiązanie to zapobiega rozpryskiwaniu się kleju, przez co możesz ochronić pomieszczenie oraz ubrania przez zachlapaniem. Produkt umożliwia usuwanie starych tapet na sucho – co może być znacznym ułatwieniem podczas kolejnego remontu. Po zaschnięciu, różowa warstwa kleju staje się bezbarwna – dzięki czemu nie będzie prześwitywać nawet spod cienkich tapet.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetylan
     SeriaDirect
     Metoda aplikacjiWałek
     Sposób nakładania klejuTapeta lub ściana
     KolorRóżowy, bezbarwny po wyschnięciu
     Kod produktu4015000415415