Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Metylan Special 200 g drugi za 50%

Klej do tapet Metylan Special 200 g drugi za 50%

55,48
/ szt.
138,70
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Metylan Special sprawdzi się podczas dekorowania pomieszczeń tapetami specjalnymi – takimi jak materiały akrylowe, tłoczone, winylowe, jedwabne, a także typu raufaza. Produkt pozostaje odporny na działanie wapnia i cementu, w związku z czym możesz go nałożyć nawet na świeży tynk. Klej wyprodukowano z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic, przez co zachowuje wysoką przyczepność na długie lata.

   Cechy i zalety

    Klej Metylan Special sprawdzi się podczas dużych prac remontowych oraz renowacyjnych. Produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na cement oraz wapń, przez co możesz go nałożyć nie tylko na warstwę suchego, ale również świeżego tynku. Produkt znajdzie zastosowanie podczas przytwierdzania do ścian grubych i ciężkich materiałów, tapet akrylowych, tłoczonych, winylowych, jedwabnych bądź typu raufaza. Klej wyprodukowano z mieszanki wysokowartościowej metylocelulozy oraz sztucznych żywic – przez co wyróżnia się dużą twardością oraz wysoką przyczepnością do podłoża. Produkt możesz łatwo przygotować do użytku – wystarczy dolać do niego zimną wodę i odstawić na krótki czas. Klej wygodnie naniesiesz na powierzchnię tapety przy użyciu zwykłego pędzla malarskiego.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetylan
     SeriaSpecial
     Metoda aplikacjiPędzel
     Sposób nakładania klejuTapeta
     KolorMleczno-Biały
     Kod produktu5900364516191