Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Metylan Special 200 g
Strzałka w prawo

Klej do tapet Metylan Special 200 g

36,98
/ szt.
184,90
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Metylan Special jest doskonałym rozwiązaniem do tapet specjalnych – takich jak np. tapety winylowe, akrylowe, tłoczone bądź materiały typu raufaza. Produkt pozostaje odporny na działanie wapna i cementu, przez co możesz go nałożyć nawet na świeżą warstwę tynku. Klej wyróżnia się dużą przyczepnością, dlatego też tkanina będzie się mocno trzymać podłoża przez lata.

   Cechy i zalety

    Klej Metylan Special znajdzie zastosowanie podczas dużych prac remontowych oraz w trakcie dekorowania wnętrza specjalnymi rodzajami tapet. Produkt charakteryzuje się dużą przyczepnością i mocnym sposobem wiązania – dzięki temu będzie odpowiedni do grubych i ciężkich materiałów, tapet winylowych, akrylowych, tłoczonych, jedwabnych i tekstylnych. Klej możesz wykorzystać także do przytwierdzenia tapety typu raufaza, która może urozmaicić wygląd pomieszczenia. Produkt wyróżnia się odpornością na działanie cementu oraz wapna – dzięki czemu możesz go stosować nie tylko na wyschniętym, ale również świeżym tynku. Warstwy kleju łatwo nałożysz przy użyciu zwykłego pędzla malarskiego. Produkt charakteryzuje się dużą trwałością, przez co tapeta może się mocno trzymać ściany przez długie lata.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaMetylan
     SeriaSpecial
     Metoda aplikacjiPędzel
     Sposób nakładania klejuTapeta
     KolorMleczno-Biały
     Kod produktu4015000095297