icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo

Klej do tapet Metylan Special Instatnt 200 g

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Metylan Special Instatnt 200 g
35,98
/ szt.
179,90
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Klej Metylan Special Instant znajdzie zastosowanie podczas przytwierdzania tapety nie tylko do suchej ściany, ale także świeżo nałożonej warstwy tynku. Produkt doskonale sprawdzi się podczas wykładania tapet specjalnych – winylowych, akrylowych czy też strukturalnych. Klej wyróżnia się dużą wytrzymałością, przez co materiał będzie się dobrze trzymał powierzchni przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Klej Metylan Special Instant będzie odpowiedni do przytwierdzenia ciężkich materiałów – takich jak grube tapety papierowe, tapety winylowe, akrylowe, strukturalne czy typu raufaza. Produkt charakteryzuje się zwiększoną wydajnością, dzięki czemu możliwe jest jego zastosowanie podczas kilku prac renowacyjnych w Twoim domu bądź mieszkaniu. Klej pozostaje odporny na działanie wapna i cementu, przez co możesz go nałożyć nie tylko na suchą ścianę, ale także na świeżą warstwę tynku. Aby środek był gotowy do użycia, wystarczy go wymieszać z zimą wodą i odłożyć na kilka minut. Produkt został wyprodukowany z wysokowartościowej metylocelulozy z dodatkiem sztucznych żywic – dzięki czemu wyróżnia się dużą wytrzymałością, a tapeta pozostaje trwale przytwierdzona do ściany.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaMetylan
   Pokrycie18m²
   GamaSpecial
   Metoda aplikacjiPędzel
   Sposób nakładania klejuTapeta
   KolorMleczno-Biały
   Kod produktu4015000074339