Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Primacol Superfix 1 kg

Klej do tapet Primacol Superfix 1 kg

13,98
/ szt.
13,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do tapet Primacol Superfix pozwoli Ci skutecznie i trwale wykończyć ścianę estetyczną tapetą. Doskonale nadaje się do tynków wapienno-gipsowych i płyt gipsowo-kartonowych. Z jego pomocą nałożysz tapety winylowe, tłoczone, na podkładzie z flizeliny i inne. Klej jest ekologiczny, nie zawiera rozpuszczalników i jest ognioodporny.

   Cechy i zalety

    Tapeta to popularny sposób na wykończenie ścian. Do jej prawidłowego montażu potrzebujesz sprawdzonego preparatu, takiego jak klej do tapet Primacol Superfix 1 kg. Dzięki niemu możesz cieszyć się mocno przytwierdzoną do powierzchni tapetą, bez odlepionych czy oderwanych fragmentów. Z powodzeniem zastosujesz go do tapet winylowych, tłoczonych i na podkładzie z flizeliny. Dobrze wiąże tapetę z tynkami wapienno-cementowymi oraz płytami gipsowo-kartonowymi. Klej do tapet Primacol Superfix jest przyjazny dla środowiska i nie zawiera rozpuszczalników, więc podczas stosowania nie drażni nosa nieprzyjemnym zapachem. Jest niepalny, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowników pomieszczenia. Bez trudu nałożysz go za pomocą pędzla lub wałka.

    • Klej gotowy do użycia
    • Silne wiązanie
    • Wygodna aplikacja

    Specyfikacja techniczna

    MarkaPrimacol
    SeriaSuperfix
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    Waga produktu1000g
    KolorBiały
    Kod produktu5906725266415