Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Primacol Superfix 10 kg

Klej do tapet Primacol Superfix 10 kg

79,98
/ szt.
8
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Superfix służy do klejenia tapet w salonach i innych pokojach wewnątrz mieszkania. Od razu po kupieniu jest gotowy do aplikacji, co pozwala zaoszczędzić Ci czas. Jest także bezpieczny w użyciu, gdyż przy jego produkcji nie użyto szkodliwych dla zdrowia rozpuszczalników. Po wyschnięciu pozostaje bezbarwny, więc nie zabrudza innych powierzchni.

   Cechy i zalety

    Klej Superfix to trwałe spoiwo służące do mocowania tapet na ścianach wewnątrz budynku. Jego półpłynna konsystencja gwarantuje łatwość użycia, gdyż wystarczy rozprowadzić go wałkiem na wybranym podłożu. Ponadto nie trzeba go rozrabiać z wodą, jak w przypadku tradycyjnych klejów proszkowych – od razu po zakupie jest gotowy do użytku. Po wyschnięciu kleju tapeta trwale przylega do powierzchni i jest odporna na uszkodzenia, dlatego zachowa swoje właściwości dekoracyjne na długi czas. Preparat nie drażni węchu w czasie aplikacji, nie zawiera bowiem szkodliwych rozpuszczalników. Potrafi utrzymać zarówno tapety fizelinowe, jak i cięższe materiały, wykonane na przykład z winylu. Klej jest bezbarwny, więc nie ubrudzisz nim innych powierzchni wokół ścian.

    • Dzięki półpłynnej konsystencji można rozprowadzać go wałkiem
    • Trwały
    • Bezbarwny
    • Odporny na niszczenie
    • Bezpieczny
    • Gwarantuje profesjonalne, trwałe i bardzo mocne związanie tapety ze ścianą, którego nie są w stanie zagwarantować kleje proszkowe; spoina po wyschnięciu jest przezroczysta; produkt nie zawiera rozpuszczalników

    Specyfikacja techniczna

    MarkaPrimacol
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5906725237118