Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet Primacol Superfix 5 kg

Klej do tapet Primacol Superfix 5 kg

39,98
/ szt.
8
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej Superfix to preparat niezwykle przydatny podczas tapetowania pomieszczeń w mieszkaniu. Dzięki półpłynnej konsystencji z łatwością rozprowadzisz go wałkiem. Po wyschnięciu jest trwały i bezbarwny, więc nie zabrudza innych powierzchni. Spoiwo jest dostępne także w większym opakowaniu, które doskonale sprawdzi się na sporym metrażu.

   Cechy i zalety

    Klej Superfix jest przeznaczony do mocowania tapet na ścianach wewnętrznych budynku. Za jego pomocą możesz przyozdobić salon, sypialnie lub pokój dziecięcy wybranym przez siebie wzorem. Jest to profesjonalny preparat wiążący tapetę z podłożem, stanowiący ciekawą alternatywę dla tradycyjnych klejów proszkowych. Dzięki użyciu spoiwa, uzyskasz trwały efekt na długi czas, gdyż produkt po wyschnięciu charakteryzuje się wyjątkową odpornością na niszczenie. Dodatkowo środek jest przezroczysty, więc nie zabrudza podłóg i sufitów. Jego używanie jest wyjątkowo bezpieczne, bo substancja nie zawiera rozpuszczalników oraz łatwo zmywa się z rąk. W ofercie posiadamy także klej w większym opakowaniu, idealny do pomieszczeń o sporym metrażu.

    • Dzięki półpłynnej konsystencji można rozprowadzać go wałkiem
    • Trwały
    • Bezbarwny
    • Odporny na niszczenie
    • Bezpieczny
    • Gwarantuje profesjonalne, trwałe i bardzo mocne związanie tapety ze ścianą, którego nie są w stanie zagwarantować kleje proszkowe; spoina po wyschnięciu jest przezroczysta; produkt nie zawiera rozpuszczalników

    Specyfikacja techniczna

    MarkaPrimacol
    Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5906725237101