Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex 5 kg

Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex 5 kg

54,48
/ szt.
10,90
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex to gotowy do użycia produkt. Jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Po wyschnięciu staje się przezroczysty, dzięki czemu efekt jest estetyczny. Opakowanie jest wydajne, a wiaderko ułatwia przechowywanie i nabieranie produktu. W sklepie Castorama znajdziesz również inne kleje Primacol Glastatex.

   Cechy i zalety

    Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex 5 kg to wydajny produkt do prac wykończeniowych. Umożliwia szybkie i sprawne przyklejanie dekoracji ściennych. Nadaje się do tynków cementowo-wapiennych oraz płyt gipsowo-kartonowych. Atutem jest łatwa aplikacja. Prezentowany klej jest gotowy do użycia. Możesz nanosić go wałkiem lub pędzlem bezpośrednio na ścianę. Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex ma formę białej pasty, ale po wyschnięciu staje się przezroczysty. Ma to ogromny wpływ na estetykę wykonanego projektu aranżacyjnego. Mocne wiązanie kleju sprawia, że tapeta będzie solidnie trzymała się całego podłoża. Ponadto produkt ma krótki czas schnięcia, co z kolei jest gwarancją, że w ekspresowym tempie wykonasz remont swojego mieszkania lub biura.

    • Gotowy do użycia
    • Mocne wiązanie
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaPrimacol
    Kod produktu5907808083165