Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Extreme Power Pattex 385 g

Klej Extreme Power Pattex 385 g

24,98
/ szt.
64,88
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jednoskładnikowy klej montażowy charakteryzuje się błyskawiczną przyczepnością i z powodzeniem może być wykorzystywany do klejenia nawet bardzo ciężkich przedmiotów bez ich wcześniejszego unieruchomienia czy podpierania. Nie zawiera rozpuszczalników, jest bezzapachowy, co czyni go preparatem ekologicznym, bezpiecznym i komfortowym w użyciu.

   Cechy i zalety

    Proponowany klej montażowy jest uniwersalnym, jednoskładnikowym preparatem, opartym na bazie dyspersji akrylowej, który charakteryzuje się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża. Dzięki jego nowoczesnej formule błyskawicznej przyczepności, będziesz mógł skutecznie sklejać nawet bardzo ciężkie przedmioty, takie jak cegły, ciężkie kamienne płyty czy elementy betonowe, bez konieczności ich podpierania oraz unieruchamiania. Preparatu z powodzeniem możesz użyć jako wypełnienie niewielkich ubytków w podłożu. Po całkowitym wyschnięciu klej nadaje się do malowania na dowolny kolor przy użyciu farb stworzonych na bazie dyspersji akrylowej. Również jego aplikacja nie sprawi Ci trudności – wystarczy umieścić kartusz w pistolecie.

     Specyfikacja techniczna

     BazaNa bazie wody
     Czas działania0.41h
     Czas utwardzania48h
     Gęstość1300kg/m³
     Maksymalna temperatura aplikacji40°C
     Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
     Minimalna temperatura aplikacji10°C
     KolorBiały
     Kod produktu4015000426657